הרמת סינוס + השתלת עצם

הרמת סינוס + השתלת עצם

להעצים את העצם החסרה

גם במצבים בהם חסרה עצם בחלקים האחוריים של הלסת,
ניתן להביא את הלסת למצב בו ניתן להשתיל עליה שיניים. הרמת סינוס הינה טיפול אשר מוסיף עצם בחלקיה האחוריים  של הלסת העליונה (המקסילה).

לעיתים, כדי ליצור השתלה דנטלית  בחלקים האחוריים של הלסת העליונה, אנו נתקלים  במחסור בנפח עצם, מחסור אשר לא מאפשר ביצוע השתלה.
בחלק הזה של הלסת ישנו אזור ששמו הסינוס המקסילרי. הכנסת שתל דנטלי דרך עצם אשר חסרה נפח אל חלל הסינוס עשויה ליצור דלקות וזיהומים אשר יביאו לכישלון ההשתלה.
 לכן, אנו מקפידים לבדוק את נפח העצם לפני שאנחנו מתחילים הליך של השתלה דנטלית ודואגים שכל השתלה תתבצע על בסיס התנאים הדרושים במלואם.

הרמת סינוס פתוחה

מהי הרמת סינוס פתוחה? הרמת סינוס פתוחה, היא תהליך בו המנתח יוצר פתח או חלון בצידה החיצוני של הלסת במטרה להגיע למצב בו יש לו גישה אל החלל. לאחר שלב זה, הרופא מבצע הרמה של הרירית היישר מהדפנה אל חלל הסינוס. זאת באמצעות ציוד ייחודי, מבלי לפגוע בשלמות הרירית. בטווח שבין רצפת החלל לבין הרירית המורמת, קובע המנתח גריגירים של עצם כתושה.
מהיכן מגיעים הגרגירים?  ממקורות שונים: עצמות אדם, פרה או גרגירים סינתטיים. בתום שלב החדרת הגרגירים,

מוברג השתל הדנטלי בהתאם למידות החלל שנותר בעצם
ולתוכו מכניס המנתח גרגירים נוספים.
פתח הסינוס נסגר על ידי ממרנה.
לסיום, מבצע המנתח סגירה מוקפדת של החניכיים.
מכאן ניתנות למטופל הוראות ואיתן מרשם אנטיביוטיקה וטיפות אף. מומלצת המתנה באורך 8– 9 חודשים להמשך השיקום.

סיכויי הצלחה ותופעות לוואי

מרבית הטיפולים של הרמת סינוס פתוחה עוברים בהצלחה (למעלה  מ- 90 אחוז!), אך ישנן גם תופעות שחשוב לשים אליהן לב ולהכיר מראש: כאבים, נפיחות ושינוי בצבע העור. כמובן, שכל באחד מהמצבים הללו חשוב להגיע אלינו במהרה, להיבדק ולקבל טיפול מלא אשר ימנע את החרפת הבעיה.

סטריליות – גורם מרכזי בהצלחה

אנחנו במרפאות גרינברג דואגים שהרופא המנתח שלכם יהיה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, אך זה לא המרכיב היחיד שחשוב על מנת להעניק לכם טיפול הרמת סינוס מצויין. רמת סטריליות מרבית הינה גורם משמעותי עד מאוד בהצלחה של כל הליך כירורגי ולכן, אנו מקפידים על
נהלי סטריליזציה מחמירים ביותר.

המלצה
טובה, 66
אני כבר עברתי הרבה טיפולי שיניים. טיפולים שלי, של בעלי, של הילדים והנכדים. ראיתי הכל. ואני יודעת שטיפול שיניים נמדד בעיקר בהשלכות שלו לטווח הרחוק. טיפול טוב בהוא כזה שאחרי שנים רבות עדיין מחזיק ומעלים את הבעיה שאותה הוא פותר. אני רוצה לציין לטובה את הפרפקציוניזם, החתירה לשלמות והנכונות לעשות כל טיפול על הצד הטוב ביותר שקיים אצל מרפאות ד"ר גרינברג. פשוט מקצוענות לשמה.

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה