הרמת סינוס + השתלת עצם

הרמת סינוס + השתלת עצם

להעצים את העצם החסרה

גם במצבים בהם חסרה עצם בחלקים האחוריים של הלסת,
ניתן להביא את הלסת למצב בו ניתן להשתיל עליה שיניים. הרמת סינוס הינה טיפול אשר מוסיף עצם בחלקיה האחוריים  של הלסת העליונה (המקסילה).

לעיתים, כדי ליצור השתלה דנטלית  בחלקים האחוריים של הלסת העליונה, אנו נתקלים  במחסור בנפח עצם, מחסור אשר לא מאפשר ביצוע השתלה.
בחלק הזה של הלסת ישנו אזור ששמו הסינוס המקסילרי. הכנסת שתל דנטלי דרך עצם אשר חסרה נפח אל חלל הסינוס עשויה ליצור דלקות וזיהומים אשר יביאו לכישלון ההשתלה.
 לכן, אנו מקפידים לבדוק את נפח העצם לפני שאנחנו מתחילים הליך של השתלה דנטלית ודואגים שכל השתלה תתבצע על בסיס התנאים הדרושים במלואם.

הרמת סינוס פתוחה

מהי הרמת סינוס פתוחה? הרמת סינוס פתוחה, היא תהליך בו המנתח יוצר פתח או חלון בצידה החיצוני של הלסת במטרה להגיע למצב בו יש לו גישה אל החלל. לאחר שלב זה, הרופא מבצע הרמה של הרירית היישר מהדפנה אל חלל הסינוס. זאת באמצעות ציוד ייחודי, מבלי לפגוע בשלמות הרירית. בטווח שבין רצפת החלל לבין הרירית המורמת, קובע המנתח גריגירים של עצם כתושה.
מהיכן מגיעים הגרגירים?  ממקורות שונים: עצמות אדם, פרה או גרגירים סינתטיים. בתום שלב החדרת הגרגירים,

מוברג השתל הדנטלי בהתאם למידות החלל שנותר בעצם
ולתוכו מכניס המנתח גרגירים נוספים.
פתח הסינוס נסגר על ידי ממרנה.
לסיום, מבצע המנתח סגירה מוקפדת של החניכיים.
מכאן ניתנות למטופל הוראות ואיתן מרשם אנטיביוטיקה וטיפות אף. מומלצת המתנה באורך 8– 9 חודשים להמשך השיקום.

סיכויי הצלחה ותופעות לוואי

מרבית הטיפולים של הרמת סינוס פתוחה עוברים בהצלחה (למעלה  מ- 90 אחוז!), אך ישנן גם תופעות שחשוב לשים אליהן לב ולהכיר מראש: כאבים, נפיחות ושינוי בצבע העור. כמובן, שכל באחד מהמצבים הללו חשוב להגיע אלינו במהרה, להיבדק ולקבל טיפול מלא אשר ימנע את החרפת הבעיה.

סטריליות – גורם מרכזי בהצלחה

אנחנו במרפאות גרינברג דואגים שהרופא המנתח שלכם יהיה בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, אך זה לא המרכיב היחיד שחשוב על מנת להעניק לכם טיפול הרמת סינוס מצויין. רמת סטריליות מרבית הינה גורם משמעותי עד מאוד בהצלחה של כל הליך כירורגי ולכן, אנו מקפידים על
נהלי סטריליזציה מחמירים ביותר.

עבר השתלה דנטלית
שמעון, 62
אני לא מאמין שכל זה נגמר ביום אחד! להיות במצב שחסרות לך שיניים זה להרגיש כמו אדם אשר גופו אינו שלם. זה מביך לפתוח את הפה, זה מציק. הפעולה הבסיסית של אכילה לא יכולה להתקיים באופן טבעי, ממש לא נעים. השתלה דנטלית? וואו. זה נראה לי כמו פרוייקט של חיים שלמים. ברגעים מסויימים כבר חשבתי לוותר. אבל... טוב שיש את ד"ר גרינברג שישב איתי בעצמו, הסביר לי על התהליכים והראה לי שזה בעצם יכול להתבצע באופן קצר וללא סבל מיותר. הטיפול התחיל והסתיים באותו היום. שואלים אותי אם זה כאב והאמת היא שכמעט ולא! יצאתי עם שיניים חדשות. הצוות ליווה אותי למשך חודשים אחרי, כדי לוודא שהשיניים החדשות שלי נקלטו כראוי והכל בסדר, אבל השיניים החדשות והיפות שלי כבר תיפקדו ויכולתי לחייך בבטחון ונהנתי לעמוד מול המראה ולהביט בעצמי ולהרגיש צעיר מחדש. פתאום היתה לי סיבה להזמין את המשפחה לארוחה חגיגית, וכן, התיאבון פתאום חזר אליי. חבל שהמרפאות של ד"ר גרינברג אינן עוסקות גם בדיאטה...

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה