טיפולי שיניים

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים עושים במרפאות ד"ר גרינברג

טיפול מהיר שמחזיק לאורך זמן

על בריאות לא מומלץ להתפשר. טיפולי שיניים איכותיים הם כאלו אשר פותרים את הבעיה במהרה אך חשוב מזה, מעניקים פתרון יציב אשר נשאר לאורך זמן ומאפשר למטופל ליהנות מחיים בריאים ללא צורך לשוב למרפאה לטיפול חוזר.
אנחנו במרפאות ד"ר גרינברג מעניקים לכם את כל סוגי טיפולי השינים כדי שלכם לא תהיה סיבה לחוש כאב ולחזור לכאן בקרוב...

מפחדים מטיפולי שיניים? יש לכם סיבה להרגיש בטוחים

אף אחד לא נהנה להודות בזה, אבל אנשים רבים סובלים מחרדה דנטלית: מהכאב ומהחוויה הלא נעימה. אנחנו במרפאות גרינברג, מאמינים שטיפול שיניים לא צריך לגרום סבל למטופל, ולכן משתמשים בכל הדרכים המוכרות כיום כדי להעניק לכל אדם שנכנס אלינו אפשרות לדאוג לבריאותו מבלי לסבול. הכאב הנגרם  כיום במהלך טיפול שיניים נמוך בהרבה מבעבר, ויחד עם האמצעים הקיימים כיום והצוות שלנו שעושה הכל בשביל שתרגישו בנוח, אתם מוזמנים לגלות שטיפול שיניים יכול להיות נוח וקל.

טיפול שיניים מצויין מתחיל בהסבר

אנחנו מאמינים שכל טיפול שיניים חייב להתחיל משיחה נעימה בין הרופא המטפל ובין האדם שסובל מבעיה רפואית בשינינו. כל אדם עובר טיפולי שיניים במהלך חייו, אבל מעטים מהם יודעים לומר מהו בעצם טיפול שורש, מהם השלבים בביצוע סתימה ואילו חומרים הם אלו אשר מוכנסים אל תוך הפה שלהם. הצוות במרפאות ד"ר גרינברג דואג להעניק למטופלים יותר מאשר טיפולי שיניים, אנחנו כאן בשביל להסביר, לשתף ולסייע לכל מטופל לדעת איזה טיפול הוא מקבל.

כל סוגי טיפולי השיניים

סתימות
טיפולי שורש
שחזורים אסתטיים
טיפולים אסתטיים
השתלות שיניים
כירוריגית פה ולסת
שיקום פה ולסת
שיננית
שיקום אסתטי
רפואת ילדים
טיפול בגז צחוק
טיפולי אורטודונטיה
צילום פנורמי

סתימות ושחזורים

זה כואב, זה לא בריא וזה עלול להחמיר:
חורים בשיניים נוצרים על ידי עששת, המחלה שחשוב לסיים בסתימה. מידע נוסף

טיפולי שורש

כיום, טיפול שורש איכותי יכול להתבצע מהר וללא כאב.
אנחנו מעניקים לכם טיפול שורש ברמה הגבוהה ביותר ודואגים לעשות זאת בדרך שתהיה הכי נעימה וקלה עבורכם גם בטווח הקצר. מידע נוסף

שיננית

טיפול השיניים הטוב ביותר הוא זה שמונע את הבעיות עוד לפני שהן נוצרות.
ביקור קבוע אצל שיננית מעניק לשיניים שלכם את כל הסיכויים להישאר בריאות ויפות. מידע נוסף
מטופל במרפאה מזה שנתיים
אבי, 39
פעם, אם היית רוצה לזעזע אותי היית פשוט צריך להגיד לי: טיפול שורש. רק מלשמוע את המילים האלו, הייתי מתחיל להזיע. מה לעשות שהשיניים שלי לא חסינות לבעיות, ולכן, נזקקתי להרבה טיפולים במהלך השנים. הסבל שעבר עליי לא רק בטיפול עצמו אלא בימים שלפני, היה לא יתואר. כשהגעתי למרפאות של ד"ר גרינברג, מצאתי צוות מקצועי, שיודע איך להפחית ככל האפשר את הכאב, ולקצר את הרגעים הלא נעימים. מודה, גם היום אני לא אוהב טיפולי שיניים. אבל החרדות? הן כבר מאחורי...

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה