צוות המרפאה

ד"ר אריה גרינברג

קצת על האדם שמאחורי השם.האיש שמאמין שלכל אדם מגיע ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בטיפולי שיניים, עוסק כבר למעלה מ-40 שנה ברפואה דנטלית,
ושם לעצמו למטרה להעניק גם לכם את הטיפול הטוב ביותר.

"לכל מטופל מגיע לדעת ולהבין מה בעצם מתרחש בפה שלו. בנוסף: החדשנות, המדע המתקדם והידע הם המפתח להתקדמות"  כך טוען  ד"ר גרינברג אשר מקפיד להתעדכן בחידושים העולמיים בתחום רפואת השיניים ומביא לארץ את המכשור, החומרים, הידע ושיטות העבודה המתקדמות ביותר. ד"ר גרינברג מקפיד גם להעניק לכל מטופל את כל ההדרכה המסייעת לו להבין ולהכיר את הליך הטיפול אותו הוא מקבל.

ארבעה עשורים של ניסיון

בין השנים 1978- 1984 תיפקד ד"ר גרינברג אריה כמנהל מחלקת פה ולסת בבית חולים בצ'רנוביץ.

בשנת 1989 עלה  ד"ר גרינברג לישראל. התחנה המקצועית הראשונה שלו היוותה קרקע פורה להתקדמות בתחום רפאות השיניים: במרפאת רפואת השן בבית החולים איכילוב, תיפקד ד"ר גרינברג הצעיר תחת הובלתו המקצועית של פרופסור בינדרמן. היתה זו מרפאה אשר תפקידה היה להעניק מענה לבעיות שיניים סבוכות במיוחד אשר לא יכלו לקבל פתרון ראוי במקומות אחרים. הניסיון שרכש במקום זה היווה בסיס להחלטה על הקמת מרפאה עצמאית.

בשנת 1990 הקים ד"ר גרינברג את המרפאה הפרטית הראשונה בראשותו במטרה להציב סטנדרט חדש של איכות: נבחרת של רופאים, מומחים, ואנשי צוות לוהקו להצטרף למרפאה אשר חרטה על דגלה את ערכי המקצועיות, הענקת יחס אישי לכל מטופל, הסבר מקיף על מהות ודרכי הטיפול, שמירה על סטריליזציה ברמה הגבוהה ביותר, שילוב כוחות נכון עם מעבדת שיניים והתעדכנות בחידושים אשר הופכים את חייהם של המטופלים לטובים יותר – כל אלו הפכו גם הם לאבני היסוד של המרפאה.

המרפאה השנייה בראשותו של ד"ר גרינברג הוקמה באשדוד בשנת 2008 ואיפשרה לתושבי הסביבה
ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים של מרפאות ד"ר גרינברג באיזור מגוריהם.

ד"ר גרינברג בתקשורת

ד"ר גרינברג מוזמן לעיתים לראיונות תקשורתיים בטלוויזיה ובעיתונות העוסקת ברפואה.

למעלה מ-50,000 חיוכים

כיום, ניתן למנות למעלה מ-50,000 אנשים אשר זכו לטיפול מסור במרפאות ד"ר גרינברג, מרפאות פרטיות.
ד"ר גרינברג אריה מזמין גם אתכם ליהנות מרפואת שיניים מתקדמת ולהיות המאושרים הבאים אשר נכנסים עם כאב ויוצאים עם חיוך.

פניה ישירות לד"ר גרינברג: michaelg.amh@gmail.com

עבר השתלה דנטלית
שמעון, 62
אני לא מאמין שכל זה נגמר ביום אחד! להיות במצב שחסרות לך שיניים זה להרגיש כמו אדם אשר גופו אינו שלם. זה מביך לפתוח את הפה, זה מציק. הפעולה הבסיסית של אכילה לא יכולה להתקיים באופן טבעי, ממש לא נעים. השתלה דנטלית? וואו. זה נראה לי כמו פרוייקט של חיים שלמים. ברגעים מסויימים כבר חשבתי לוותר. אבל... טוב שיש את ד"ר גרינברג שישב איתי בעצמו, הסביר לי על התהליכים והראה לי שזה בעצם יכול להתבצע באופן קצר וללא סבל מיותר. הטיפול התחיל והסתיים באותו היום. שואלים אותי אם זה כאב והאמת היא שכמעט ולא! יצאתי עם שיניים חדשות. הצוות ליווה אותי למשך חודשים אחרי, כדי לוודא שהשיניים החדשות שלי נקלטו כראוי והכל בסדר, אבל השיניים החדשות והיפות שלי כבר תיפקדו ויכולתי לחייך בבטחון ונהנתי לעמוד מול המראה ולהביט בעצמי ולהרגיש צעיר מחדש. פתאום היתה לי סיבה להזמין את המשפחה לארוחה חגיגית, וכן, התיאבון פתאום חזר אליי. חבל שהמרפאות של ד"ר גרינברג אינן עוסקות גם בדיאטה...

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה