ציפויי חרסינה

ציפויי חרסינה

במרפאות ד״ר גרינברג מתמחים בציפוי חרסינה לשיניים (למינייט), המתבצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המצפה את השן בשכבת חרסינה דקיקה ומגינה עליה בצורה הטובה ביותר.


ציפוי חרסינה לשיניים מומלץ לשימוש במקרים הבאים:

  • לאנשים שאינם מרוצים ממראה השיניים שלהם ומעוניינים בפתרון אסתטי המחזיק לאורך זמן.
  • קיים חוסר אחידות בצבע השיניים שאינו נפתר על ידי הלבנה.
  • שיניים שבורות הניתנות לשחזור על ידי שימוש בציפוי חרסינה.
  • קיימים רווחים בשיניים. במקום לעבור טיפול ליישור שיניים (אורתודנטי), ניתן לעיתים לבצע ציפוי חרסינה. הליך זה מצריך השחזה קלה של השיניים ולאחר מכן ציפוי בחרסינה.
  • כאשר ישנם פגמים קטנים בשן כמו פגמים התפתחותיים, גנטיים, ניתן לצפות אותם בחרסינה.

מענה אסתטי ויעיל לאורך זמן

ציפויי חרסינה אינם פוגעים בחניכיים, מאפשרים מעבר אור דרך השן הטבעית ומקנים לחלל הפה מראה טבעי ויפה. במהלך הטיפול מסירים כ-0.3-0.5 מ"מ מחזית השן בלבד ולכן ניתן לעיתים קרובות, להימנע מביצוע טיפולי שורש ולהשאיר את השן חיה. היכולת ליצור ציפוי חרסינה לשיניים במקום שימוש בכתרים, חשובה במיוחד בשיניים הקדמיות, בהן ישנה חשיבות למראה האסתטי. 

מרפאות ד״ר גרינברג עובדות בשיתוף פעולה עם מעבדת שיניים מובילה, המתמחה בהכנת ציפוי חרסינה איכותי, המותאם באופן אישי לכל שן. שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, מאפשר ייצור פיסות חרסינה, המיועדת במיוחד לציפוי שיניים במידה ובגוון הרצויים.

 

יתרונות ציפוי חרסינה:

  • תוצאות הטיפול נחשבות לטובות ביותר מכיוון שאינן פוגעות בחוזק השיניים.
  • ניתן לבחור את גוון הציפוי ובכך להעניק למטופל מראה אסתטי ורענן. צבע השיניים אינו מצהיב ונשמר לצמיתות.
  • הליך ציפוי השיניים בחרסינה אינו מלווה בכאבים ואינו מצריך הרדמה.
  • ציפוי החרסינה מאפשר לבצע יישור שיניים, לשקם שיניים שבורות, לסגור רווחים ולכסות שורשים חשופים.
המלצה
מאיה, 16
טיפולי שורש. טיפולי שורש טיפולי שורש! רק מלשמוע את המונח הזה נהיה לי כאב ראש. לא רציתי טיפוח שורש. זה נשמע לי כמו חוויה איומה, כואבת, מביכה. אבל תכל'ס? היה ממש בסדר. כשעושים את זה במקום רגוע ונינוח, ודווקא כשיש לך צוות של רופאים שמסביר לך מה בעצם עומד מאחורי הביטוי המפחיד הזה טיפול שורש, אחרי כל זה הבנתי שהשד בעצם לא כל-כך נורא. התיישבתי על כיסא המטופלים, התכווצתי בזמן זריקת ההרדמה, אבל אחר –כך נרגעתי. היו נחמדים אליי ולא הכאיבו לי יותר מידי. למדתי משהו חדש. סך- הכל טיפול שורש מסתכם כחוויה לא כל-כך רעה.. תודה לצוות!

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה