סוגי כתרים

סוגי כתרים

לכל אחד יש את סוג הכתר שמתאים במיוחד לשיניים שלו.
אנחנו במרפאות ד"ר גרינברג נבחר עבורכם ואתכם מתוך המגוון הרחב:  חרסינה , זרקוניה , ציפוי חרסינה

כתרי זרקוניה וכתרי E-MAX: יפים ואיכותיים

המשותף לרוב הכתרים הוא שחלקם החיצוני הנראה לעין עשוי מחרסינה, ומתחת לחרסינה ועל-גבי השן מצוי בסיס לכתר. לרוב, הבסיס עשוי  מתכת. אך כאן יש לשים לב לבעייה אפשרית:
פס כחול/שחור בחניכיים סביב כתר הינה תופעה ידועה המאפיינת כתרים זולים מאוד, שמורכבים ממתכת אשר אינה "אצילה".
מתכת לא אצילה היא כזו שאינה מכילה פלטינה, פלדיום או זהב או שאלו מצויים בה במינונים נמוכים. טבעה של המתכת הזו היא להחליד והתוצאות ניכרות על בשר החניכיים. דלקות וריקבון ייתכנו בעקבות השימוש בכתרים לא איכותיים.

ההתפתחות וההתקדמות המדעית בתחום רפואת השיניים העניקה לעולם את כתרי הזירקוניה. המשלבים חוזק ויציבות עם מראה אסתטי נאה.
ממש כך: המראה האסתטי, העמידות הכימית והסטנדרט הגבוה מבחינת שיקום הפה -  הם שהופכים את כתרי הזרקוניה לפתרון המעניק מענה כולל.
זירקוניה -  דו תחמוצת של גביש צלול מזירקוניום, או במילים אחרות: הקרמיקה / חרסינה החזקה ביותר המוכרת כיום לעולם רפואת השיניים. בנוסף, יש לציין שזירקוניה מהווה חומר רב-קריסטל אשר אינו מכיל ששבי גילוף זכוכית.

כתר אסתטי

כתרים אסתטיים הינם בעצם כתרים רגילים לכל דבר רק
שהפעם הצבע של הכתרים הינו לבן ( ולא אפור). כתר אסתטי מאפשר לכם לצחוק בקול גדול ולדעת ששום סתימה שלכם לא
"קורצת" כלפי חוץ למי שמולכם.

 

כתר חרסינה מאוחה למתכת

זהו כתר אשר מחירו נמוך בהשוואה לכתר זרקוניה,
אך לעיתים, חושף הילה אפורה כחולה באיזור צוואר השן לאורך שולי הכתר. ישנה משמעות רבה גם להרכב הסגסוגת גם בהיבטים של גירוי חניכיים והכנה טובה של השן. זהו כתר חזק אך בעל חסרונות בהיבט האסתטי.

כתר קפטק או גלוונו

כאן מדובר בכתר חרסינה המכיל כיפת מתכת שנעשתה בשיטת קפטק (captek), או גלוונו. כתר מסוג זה מעניק  רמה אסתטית גבוהה עד מאוד  ובהחלט יכול להתאים גם לשיקום שיניים קדמיות.
כתר קפטק או גלוונו מקיים הכנה שמרנית יותר של השן לעומת
כתרים עשויי חרסינה  ובך מאפשר תמיכה מתכתית מתחת לחרסינה.
מינון גבוה מאוד של זהב מצוי בכתר קפטק / גלוונו.
זהב יוצר פחות גירוי חניכיים לעומת כל סוגי הכתרים האחרים.
בנוסף, לכתרים מסוג זה יכולת התאמה ברמה גבוהה מאוד לשולי השן.

 

עבר השתלה דנטלית
שמעון, 62
אני לא מאמין שכל זה נגמר ביום אחד! להיות במצב שחסרות לך שיניים זה להרגיש כמו אדם אשר גופו אינו שלם. זה מביך לפתוח את הפה, זה מציק. הפעולה הבסיסית של אכילה לא יכולה להתקיים באופן טבעי, ממש לא נעים. השתלה דנטלית? וואו. זה נראה לי כמו פרוייקט של חיים שלמים. ברגעים מסויימים כבר חשבתי לוותר. אבל... טוב שיש את ד"ר גרינברג שישב איתי בעצמו, הסביר לי על התהליכים והראה לי שזה בעצם יכול להתבצע באופן קצר וללא סבל מיותר. הטיפול התחיל והסתיים באותו היום. שואלים אותי אם זה כאב והאמת היא שכמעט ולא! יצאתי עם שיניים חדשות. הצוות ליווה אותי למשך חודשים אחרי, כדי לוודא שהשיניים החדשות שלי נקלטו כראוי והכל בסדר, אבל השיניים החדשות והיפות שלי כבר תיפקדו ויכולתי לחייך בבטחון ונהנתי לעמוד מול המראה ולהביט בעצמי ולהרגיש צעיר מחדש. פתאום היתה לי סיבה להזמין את המשפחה לארוחה חגיגית, וכן, התיאבון פתאום חזר אליי. חבל שהמרפאות של ד"ר גרינברג אינן עוסקות גם בדיאטה...

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה