הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

השיניים של כולנו נועדו להיות לבנות ויפות.
אנחנו בד"ר גרינברג מחזירים את הלבן אל הפה שלכם ועושים זאת עם כל המקצועיות והאחריות כיאה למרפאות מובילות, במדינה שבה רק לרופא שיניים מוסמך ניתן לבצע טיפול הלבנת שיניים. 

המרכיבים של השיניים משפיעים על הצבע

צבע השיניים נוצר כתוצאה משילוב שני אלמנטים: זגוגית השן
והדנטין. דנטין הינו שכבה פנימית בשן וצבעו הינו צהוב כהה. לזגוגית יש צבע לבן והיא מצפה את הדנטין. עיבוי של שכבת הזגוגית מאפשר לשכבה העליונה להיות פחות גלויה ולשיניים להראות יותר לבנות.

כיצד אנו מלבינים שיניים

ישנן מספר דרכים להפוך שיניים צהובות לשיניים לבנות וצחורות:

הלבנה כימית

חומרים כימיים, לרוב על בסיס מי חמצן, מהווים אמצעי להלבנת שיניים. אנו מניחים את החומרים הללו על השן,  ואלו מגיעים עד הדנטין . משם החומרים  חודרים עם דיפוזיה דרך נקבוביות מיקרוסקופיות בשן. במצב בו מינון מרכיב ההלבנה גבוה, החדירה שלו מתבצעת מהר יותר.
אי לכך, שיטת הלבנה הזו נחלקת לשניים:

הלבנה מיידית

שימוש בחומר פעיל בריכוז גבוה.

הלבנה באמצעות לד

עבור שיניים בודדות אשר איבדו מלבנן בעקבות טיפולי שיניים אחרים או עבור כל השיניים.
הטיפול אורך כשעה ולאחריו ניתן למטופל סד להמשך טיפול וחיזוק התוצאה.

הלבנה ביתית

גם טיפול שמתבצע בעיקרו בבית יכול להעניק תוצאה יפה.
המטופל מגיע למרפאה, נלקחות ממנו מידות של חלל הפה ומוזמנים שני סדים מהמעבדה. לאחר שבוע, מקבל המטופל שני סדים וחומר הלבנה למריחה בשעות היום או הלילה לפי הנחיות הרופא - עד לקבלת התוצאה הרצויה.

מטופל במרפאה מזה שנתיים
אבי, 39
פעם, אם היית רוצה לזעזע אותי היית פשוט צריך להגיד לי: טיפול שורש. רק מלשמוע את המילים האלו, הייתי מתחיל להזיע. מה לעשות שהשיניים שלי לא חסינות לבעיות, ולכן, נזקקתי להרבה טיפולים במהלך השנים. הסבל שעבר עליי לא רק בטיפול עצמו אלא בימים שלפני, היה לא יתואר. כשהגעתי למרפאות של ד"ר גרינברג, מצאתי צוות מקצועי, שיודע איך להפחית ככל האפשר את הכאב, ולקצר את הרגעים הלא נעימים. מודה, גם היום אני לא אוהב טיפולי שיניים. אבל החרדות? הן כבר מאחורי...

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה