הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

השיניים של כולנו נועדו להיות לבנות ויפות.
אנחנו בד"ר גרינברג מחזירים את הלבן אל הפה שלכם ועושים זאת עם כל המקצועיות והאחריות כיאה למרפאות מובילות, במדינה שבה רק לרופא שיניים מוסמך ניתן לבצע טיפול הלבנת שיניים. 

המרכיבים של השיניים משפיעים על הצבע

צבע השיניים נוצר כתוצאה משילוב שני אלמנטים: זגוגית השן
והדנטין. דנטין הינו שכבה פנימית בשן וצבעו הינו צהוב כהה. לזגוגית יש צבע לבן והיא מצפה את הדנטין. עיבוי של שכבת הזגוגית מאפשר לשכבה העליונה להיות פחות גלויה ולשיניים להראות יותר לבנות.

כיצד אנו מלבינים שיניים

ישנן מספר דרכים להפוך שיניים צהובות לשיניים לבנות וצחורות:

הלבנה כימית

חומרים כימיים, לרוב על בסיס מי חמצן, מהווים אמצעי להלבנת שיניים. אנו מניחים את החומרים הללו על השן,  ואלו מגיעים עד הדנטין . משם החומרים  חודרים עם דיפוזיה דרך נקבוביות מיקרוסקופיות בשן. במצב בו מינון מרכיב ההלבנה גבוה, החדירה שלו מתבצעת מהר יותר.
אי לכך, שיטת הלבנה הזו נחלקת לשניים:

הלבנה מיידית

שימוש בחומר פעיל בריכוז גבוה.

הלבנה באמצעות לד

עבור שיניים בודדות אשר איבדו מלבנן בעקבות טיפולי שיניים אחרים או עבור כל השיניים.
הטיפול אורך כשעה ולאחריו ניתן למטופל סד להמשך טיפול וחיזוק התוצאה.

הלבנה ביתית

גם טיפול שמתבצע בעיקרו בבית יכול להעניק תוצאה יפה.
המטופל מגיע למרפאה, נלקחות ממנו מידות של חלל הפה ומוזמנים שני סדים מהמעבדה. לאחר שבוע, מקבל המטופל שני סדים וחומר הלבנה למריחה בשעות היום או הלילה לפי הנחיות הרופא - עד לקבלת התוצאה הרצויה.

מטופלת חדשה
לירז, 42
יש משהו בטיפולי שיניים שתמיד מציק ואני לא מדברת אל אי הנוחות הפיזית, על הכאב, על הזריקות או על העובדה שקודחים בתוך הפה שלך, אני מתכוונת לכך שאנחנו לא תמיד יודעים, מהם החומרים שמכניסים אלינו לפה, אילו החלטות מקבל הרופא ומדוע הוא בוחר לעשות כל דבר שהוא בוחר. רק במרפאות ד"ר גרינברג מצאתי שקודם כל מדברים איתי. הם מסבירים על הבעייה באריכות הם תמיד נותנים לך להבין את כל סוגי הפתרונות האפשריים ומאפשרים לך לבחור ולהבין מה בעצם עומד לקרות בתוך הפה שלך. ככה כולם צריכים לנהוג.

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה