מטופלים מספרים

מטופלים מספרים

ההמלצה הכי טובה היא חיוך של מטופל.
אז הנה כמה מילים מאנשים שמכירים היטב את מרפאות ד"ר גרינברג.

עבר סתימה

גיא, 8
גז צחוק? זה לא צחוק. הרבה יותר נורמאלי לעשות ככה טיפול שיניים!" תודה לאנשי המרפאה!

עבר השתלה דנטלית

שמעון, 62
אני לא מאמין שכל זה נגמר ביום אחד! להיות במצב שחסרות לך שיניים זה להרגיש כמו אדם אשר גופו אינו שלם. זה מביך לפתוח את הפה, זה מציק. הפעולה הבסיסית של אכילה לא יכולה להתקיים באופן טבעי, ממש לא נעים. השתלה דנטלית? וואו. זה נראה לי כמו פרוייקט של חיים שלמים. ברגעים מסויימים כבר חשבתי לוותר. אבל... טוב שיש את ד"ר גרינברג שישב איתי בעצמו, הסביר לי על התהליכים והראה לי שזה בעצם יכול להתבצע באופן קצר וללא סבל מיותר. הטיפול התחיל והסתיים באותו היום. שואלים אותי אם זה כאב והאמת היא שכמעט ולא! יצאתי עם שיניים חדשות. הצוות ליווה אותי למשך חודשים אחרי, כדי לוודא שהשיניים החדשות שלי נקלטו כראוי והכל בסדר, אבל השיניים החדשות והיפות שלי כבר תיפקדו ויכולתי לחייך בבטחון ונהנתי לעמוד מול המראה ולהביט בעצמי ולהרגיש צעיר מחדש. פתאום היתה לי סיבה להזמין את המשפחה לארוחה חגיגית, וכן, התיאבון פתאום חזר אליי. חבל שהמרפאות של ד"ר גרינברג אינן עוסקות גם בדיאטה...

מטופלת חדשה

לירז, 42
יש משהו בטיפולי שיניים שתמיד מציק ואני לא מדברת אל אי הנוחות הפיזית, על הכאב, על הזריקות או על העובדה שקודחים בתוך הפה שלך, אני מתכוונת לכך שאנחנו לא תמיד יודעים, מהם החומרים שמכניסים אלינו לפה, אילו החלטות מקבל הרופא ומדוע הוא בוחר לעשות כל דבר שהוא בוחר. רק במרפאות ד"ר גרינברג מצאתי שקודם כל מדברים איתי. הם מסבירים על הבעייה באריכות הם תמיד נותנים לך להבין את כל סוגי הפתרונות האפשריים ומאפשרים לך לבחור ולהבין מה בעצם עומד לקרות בתוך הפה שלך. ככה כולם צריכים לנהוג.

המלצה

מאיה, 16
טיפולי שורש. טיפולי שורש טיפולי שורש! רק מלשמוע את המונח הזה נהיה לי כאב ראש. לא רציתי טיפוח שורש. זה נשמע לי כמו חוויה איומה, כואבת, מביכה. אבל תכל'ס? היה ממש בסדר. כשעושים את זה במקום רגוע ונינוח, ודווקא כשיש לך צוות של רופאים שמסביר לך מה בעצם עומד מאחורי הביטוי המפחיד הזה טיפול שורש, אחרי כל זה הבנתי שהשד בעצם לא כל-כך נורא. התיישבתי על כיסא המטופלים, התכווצתי בזמן זריקת ההרדמה, אבל אחר –כך נרגעתי. היו נחמדים אליי ולא הכאיבו לי יותר מידי. למדתי משהו חדש. סך- הכל טיפול שורש מסתכם כחוויה לא כל-כך רעה.. תודה לצוות!

מטופל ותיק

אלי, 40
טוב שיש מקום אחד שבו אפר לעשות את כל טיפולי השיניים של המשפחה. מהטיפולים הפשוטים של הילדים ועד הטיפולים המורכבים של הסבא והסבתא, במרפאות של ד"ר גרינברג אנחנו יודעים שמחכה לנו צוות רחב של רופאים ומומחים לכל בעיות השיניים ומשם אנחנו תמיד יוצאים מרוצים.

המלצה

יפעת, 38
נדיר למצוא מרפאה כל-כך איכותית שהתורים בה אינם אין-סופיים... תדירות התורים בהחלט ראויה לציון היחס האנושי והיכולת של מערכת המרפאה לתת לא רק טיפול שיניים אלא מענה אנושי אמיתי לאנשים שנמצאים במצב של סבל וכאב – זה מה שהרשים אותי במיוחד במרפאות ד"ר גרינברג. אז המון תודה על הטיפול המסור

המלצה

יוחאי, 58
כן... אני קצת חרדתי כשזה מגיע לטיפולי שיניים. קשה לי, אני צריך שיעשו את זה לעט. אני צריך שיפסיקו פעם בכמה דקות, תמיד יש לי שאלות תוך כדי... ככה אני. והסבלונות. הסבלונות של כל הצוות במרפאות ד"ר גרינברג פשוט כבשה את ליבי. הם לא רק אנשי מקצוע מצוינים, הם גם בני אדם הרגישים לכאב השיניים ולמצב הנפשי של האנשים שמגיעים אליהם. כזה טיפול טוב ורגיש לא קיבלתי בשום מקום

המלצה

ליאת, 30
טיפול שיניים נועד למנוע מחלות וכאבים ודברים אחרים אבל... בכל זאת, לכולנו חשוב להיראות טוב. אני מודה לצוות היקר של מרפאות גרינברג שהעניק לי טיפול מתחשב, מקצועי ו... יפה. הכתרים שלהם יוצאים יפים (לא רק אצלי) ויש מי שדואג שהתוצאה תראה טבעית ותהיה יפה ומרשימה.

מטופל במרפאה מזה שנתיים

אבי, 39
פעם, אם היית רוצה לזעזע אותי היית פשוט צריך להגיד לי: טיפול שורש. רק מלשמוע את המילים האלו, הייתי מתחיל להזיע. מה לעשות שהשיניים שלי לא חסינות לבעיות, ולכן, נזקקתי להרבה טיפולים במהלך השנים. הסבל שעבר עליי לא רק בטיפול עצמו אלא בימים שלפני, היה לא יתואר. כשהגעתי למרפאות של ד"ר גרינברג, מצאתי צוות מקצועי, שיודע איך להפחית ככל האפשר את הכאב, ולקצר את הרגעים הלא נעימים. מודה, גם היום אני לא אוהב טיפולי שיניים. אבל החרדות? הן כבר מאחורי...

אמא לשלושה ילדים המטופלים במרפאה

מאיה, 37
טיפול שיניים לילד יכול לעבור בקלות ויכול להיות חוויה טראומטית. הכל תלוי באווירה שבה עושים את הטיפול. האווירה הטובה, הנעימה, התומכת, המקצועית והביתית במרפאות ד"ר גרינברג, מאפשרת לי כאמא, להביא את הילדים לטיפול מבלי לשמוע את המשפט " לא רוצים טיפול שיניים!

המלצה

טובה, 66
אני כבר עברתי הרבה טיפולי שיניים. טיפולים שלי, של בעלי, של הילדים והנכדים. ראיתי הכל. ואני יודעת שטיפול שיניים נמדד בעיקר בהשלכות שלו לטווח הרחוק. טיפול טוב בהוא כזה שאחרי שנים רבות עדיין מחזיק ומעלים את הבעיה שאותה הוא פותר. אני רוצה לציין לטובה את הפרפקציוניזם, החתירה לשלמות והנכונות לעשות כל טיפול על הצד הטוב ביותר שקיים אצל מרפאות ד"ר גרינברג. פשוט מקצוענות לשמה.

קביעת תור מהיר

יצירת קשר טלפוני עם המרפאות
תל אביב -
אשדוד   - 08-8651036

הודעתך נשלחה בהצלחה